Альона Попова, Rockville, USA

Відгук про книгу «Будинок пазлів»
Її потрібно читати:
📖в горах попиваючи трав‘яний чай;
📖на березі моря в компанії з білим напівсухим;
📖на край з кавою в затишній кав‘ярні.
А я все зіпсувала.
Почала читати в метро і не змогла зупинитися.
Накрила з головою хвилею і понесла з собою.
💚💛
Коли почитала відгуки про книжку від письменниць то зраділа і засмутилася водночас. Зраділа бо вони відчули книжку так само, як і я. А засмутилася бо після них знайти небанальні слова, щоб описати прочитане, стало складніше.
💚💛
Книга унікальна по свої суті бо в ній про дрібненькі пазли, які складають один цілісний будинок. Будинок пазлів. Звучить так точно, лаконічно, а хто знає Іру, то ще й символічно.
💚💛
Я зараз вам дам маленьку підказку, як по справжньому відчути цю книжку.
Чому її потрібно відчувати?
А тому що вона про почуття, про любов, емоції, про море, гори і про глибину. Глибину, яку можна дістати ногами, якщо набрати в легені повітря і зануритися.
Десь таке занурення я і відчула у вашингтонскому метро.
💚💛
Отже підказка. Прочитайте історію кохання @malynivna «Море вміє слухати»:
http://malynivna.com/more-vmiie-slukhaty/
.Потім візьміть в руки цю книгу.
І відчуйте.
Щоб було легше, в книзі розкидані геотеги, в якій локації був написаний кожен вірш. Це дозволяє краще все зрозуміти.
Особисто для мене вірші звучать по різному. Найулюбленіші рядки були написані в Збаражі. І наче відчуваєш, що там було справжнє місце сили. Ті вірші, які були написані у Львові передають своєрідну атмосферу міста. Ті, які на морі і в Черкасах взагалі сприймаються, як окремі світи.
💚💛
Я везла з собою книгу у Вашингтон пофоткати для хештегу #будинокпазлів_подорожує і #casadipuzzle_travel, але не втрималася і прочитала. Від початку до кінця. Пів години. Саме стільки вашого часу вона забере, а взамін наповнить його змістом.
💚💛
Вона збудувала будинок і наповнила його римами. Ні вона написала вірші, а вони збудували будинок. Думайте, як хочете. Але вона це зробила. І я обіцяю, там знайдеться бодай один рядок, який зачепить і вашу душу.
💚💛
Ви вже читали?
Розкажіть, що відчували?
.