Що було б якби президентом був Будда?

Знаєте, відпочивши вихідні від фб, прийшла думка, що навіть якби президентом був Ісус чи Будда (можете обирати кого забажаєте) наші люди вже через рік почали б плакатися, що не такого вони чекали і що “гірше вже не буде”. І я зараз не вступаю в релігійні знецінення, а хочу пояснити на пальцях.
Знаєте чому людей перестане влаштовувати цей президент?
Бо він не прийде у ваш під’їзд і не прибере за вами. Не подолає корупцію, тоді коли ви сунете кожному лікарю 50ку в кишеню, не підніме заробітню плату поки ви працюєте неофіційно і ухиляєтеся від податків, не покращить тарифи, поки ви намахуватимите державу, не знизить ціни, не розблокує “однокласники”, не полатає ямки в селі (бо я ж сподіваюся ви в курсі, що це не президент має робити)?
І коли він буде казати “любити ближнього, як самого себе” ви це будете чути, як “знущатися з людей, які не схожі на вас і плодити нетолерантність і расизм”.
А коли скаже “ваше життя у ваших руках і ви можете щось змінити”, то ви це почуєте як “моя хата скраю – краще не висовуватися”.
А коли скаже, що мова і культура має значення, то ви будете втіхаря ходити на рос сайти і плакати за голубим аганьком, бо хто він такий, щоб вам забороняти?
І я вже навіть не кажу про “не кради”, бо стільки історій-пишання-собою, коли з роботи комусь щось вдалося стащити, або в поляків плиточку вкрасти, бо що ж це їм краще живеться, а “нас влада обкрадає, а чим ж ми гірші. теж будемо”
Я дуже сподіваюся, що серед моїх друзів немає людей, про яких я пишу, а якщо ж є – то будь ласочка, почніть думати головою, а не телевізором, а як ні, то просто видаліться з друзів, бо я не толеранта до людської тупості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.