Як почали народжуватися “Пазли”? Частина 2

Того ж 2013 року хороший знайомий Віталік Королюк запропонував мені покласти поезію на музику. Я шукала цікаві мелодії, приходила на студію звукозапису і ми годинами записували вірші. Першим записаним віршем був “Відлік часу”.

Всю поезію можна прослухати й скачати за посиланням: http://malynivna.com/audio_poetry/.

Мій аудіо-альбом почув Федір Гонца. Ми познайомились в твіттері й він запропонував допомогти створити справжню книжку. Вперше ми зустрілися 2 січня 2014 року на Майдані в Києві. Це була 15 хв зустріч на “швидку каву” з вагончика на колесах, бо ми роз’їжджалися в різні кінці країни, але вона стала легендарною. Хто зна, можливо тоді б я не писала про свою книгу і тим більше не писала б на цьому сайті :). Тоді почалася робота. Я підбирала вірші достойні книги, думала над концепцією. Влітку читала свої творіння під Говерлою в таборі, їх хвалили. Тоді запитала поради щодо книги в письменниці Віоліни Ситнік і вона познайомила мене віртуально з поеткою Любов’ю Долик. На той час я вже переїхала до Львова. Це був досить дивний період мого життя. Здається, я була трішки поломана, незібрана. Як пазли, які розсипалися і картина зникла. Та пані Люба, прочитавши мої вірші запропонувала зустрітися і обговорити їх. Це стало поштовхом №2 до впевненості, що я роблю щось вартісне.

Здається, це був листопад, дощило і ми заховалися в затишній кав’ярні із запашною кавою. Я отримала безліч корисних порад, щодо редагування, складів і рим. Дивним чином ми разом потрапили в бібліотеку на презентацію книги Івана Гентоша і на “афтер-паті” я зачитала свої вірші :). Мене знову похвалили і працівники бібліотеки сказали, що чекають мене на презентацію моєї книги. Ну ви розумієте? Десь під сукнею розміру оверсайз ворухнулися крила.

Пані Люба написала душевний відгук на мої вірші, який я додала в книгу. Вдячна Віоліні, яка нас познайомила і також написала свій відгук. Ще в “Будинку Пазлів” можна знайти сторінку вражень від Слави Світової. І коли така чарівна компанія написала, що мої вірші чогось варті я таки впевнилася, що вірші рано чи пізно побачать світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.