Про відповідальність

Все своє життя від різних людей я чула фрази на кшталт “Така моя доля”, “Як карта ляже”, “Як Бог дасть – так і буде”, “Така його воля” тощо. Впевнена, у вас багато таких висловів живе в голові.

І нещодавно я довго не могла заснути і обдумувала цей феномен.

🌷Наскільки зручно мати на кого/що перекласти відповідальність за своє життя. Релігія це підтримує, суспільство підтримує, з роду в рід передається.
Але чомусь так мало людей розуміють, що відповідальність за свій добробут, життя, здоров’я, стосунки, фінанси, соціальну активність, безпеку лежить лише на нас.

🌵Люди самі обирають перебігати дорогу на червоне світло, не пристібатися в машині, не звертатися до лікаря для діагностики, не займатися спортом, не будувати здорові стосунки з друзями, партнерами, дітьми, батьками. 
Не розвиватися, не вчитися, не працювати якісніше і краще, не харчуватися добре.

🌵Ніхто, ні не так, НІХТО не нестиме вашу відповідальність за ваше життя!
Так дуже зручно думати, вірити і з цим жити, а при невдачі казати: “Така моя доля”. 

🌵Доки ви будете в це вірити і шукати на кого перекласти свої проблеми, доти керувати вашим життя буде ефимерна доля, лісові феї чи янголи (виберіть своє)

Знаю, страждати – це завжди модно і зручно. Коли ви не страждаєте, а живете повноцінним життям, в багатьох людей це викликає певні негативні емоції.

Але я не сподіваюся на долю, я не вірю, що страждання в реальному житті приведе нас в рай. Я не вірю, що іконка на передній панельці авто врятує когось при відсутності ременів безпеки. Я не вірю, що змирившись з поганими речима хтось зможе бути щасливим.
Я роблю своє найкраще. Все, що я в силах зробити в певний момент при певній ситуації.

Брати за себе відповідальність – важко і страшно. Але поки люди цього не роблять – вони проживають чуже життя і не можуть насолодитися волею вибору та внутрішніх змін.

Одним словом, все у ваших руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.